Majandusjuhataja

Lääne-Nigula Vallavalitsus
Lääne maakond
Täistööaeg
Keskharidus
22.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Kullamaa Osavalla majandustegevuse juhtimine ja töö korraldamine; vajaliku inventari hankimine; remondi- ja heakorratööde korraldamine; jäätmehooldusega tegelemine; liikluskorralduse ja teedega tegelemine; haljasalade ja kalmistute hoolduse korraldamine ja kalmisturegistri pidamise korraldamine.
Kandideerijail saata avaldus, elulookirjeldus ja motivatsioonikiri hiljemalt 22. märtsiks 2019 kell 12.00 aadressil airi.laanemets@laanenigula.ee.Info Katrin Viks 5380 3207 või katrin.viks@laanenigula.ee

- Kullamaa Osavalla majandustegevuse juhtimine ja töö korraldamine
- vajaliku inventari hankimine
- remondi- ja heakorratööde korraldamine
- jäätmehooldusega tegelemine
- liikluskorralduse ja teedega tegelemine
- haljasalade ja kalmistute hoolduse korraldamine ja kalmisturegistri pidamise korraldamine

Nõudmised kandidaadile

- soovitavalt töökogemus majanduse alal
- valdkonnaga seotud seadusandluse tundmine
- meeskonnatöö oluliseks pidamine
- oskus kasutada tööks vajalikke tehnilisi vahendeid
- arvutiprogramme ja andmebaase.Kasuks tuleb oskus mõelda suurelt ja tegutseda kiirelt
- võimalus vajadusel kasutada isiklikku sõiduautot tööülesannete täitmiseks
- tugev stressitaluvus ja mitmekülgne suhtlemisoskus
- oskus teha tööd nii iseseisvalt kui ka meeskonnas.

Omalt poolt pakume

- Mitmekülgset ja huvitavat tööd
- võimalust eneseteostuseks
- konkurentsivõimelist töötasu ja toetavat kollektiivi
- võimalust kaasa rääkida osavalla arengus.

Kontakt:
Airi Läänemets
airi.laanemets@laanenigula.ee
53315157