Riigivaraosakonna nõunik

Keskkonnaministeerium
Harju maakond
Täistööaeg
Magistrikraad
25.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Nõuniku ülesandeks on ministeeriumi seisukohtade kujundamine riigimaal koostatavatele kõrgema taseme planeeringutele, sh:• tagada kõrgema taseme planeeringutega, sh maakonna-, eri- ja üldplaneeringutega seotud menetlustes ministeeriumi seisukohtade esitamine ja riigi jaoks optimaalseima planeeringulahenduse saamine;• esindada ministeeriumi oma valdkonna küsimustes (sh osaleda planeeringutega seotud aruteludel ja koosolekutel);• nõustada ministeeriumi ja valitsemisala planeeringute valdkonnas.
Erialastele küsimustele vastab riigivaraosakonna juhataja Silver Jakobson, silver.jakobson@envir.ee või telefonil 626 2840. Konkurssi puudutavat infot annab personaliosakonna peaspetsialist Katrin Talvik telefonil 626 2827 või e-postkatrin.talvik@envir.ee.Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 24. märtsiks 2019.a e-posti aadressile cv@envir.ee.
Keskkonnaministeerium on kõige looduslähedasem ministeerium Eestis. Meie eesmärk on tagada liigirikas loodus ja puhas elukeskkond meile kõigile.

- • esindada ministeeriumi oma valdkonna küsimustes (sh osaleda planeeringutega seotud aruteludel ja koosolekutel)
- • nõustada ministeeriumi ja valitsemisala planeeringute valdkonnas

Nõudmised kandidaadile

- SOBIVAL KANDIDAADIL ON:• magistrikraad
- soovitavalt planeerimise või kinnisvara valdkonnas
- • head valdkondlikud teadmised ja varasem töökogemus samas valdkonnas
- • analüüsioskus ning hea suhtlemis- ja kirjalik eneseväljendusoskus
- • kõrgtasemel eesti keele (C1 tase) ja k esktasemel inglise keele oskus
- • keskkonnasõbralik ellusuhtumine

Omalt poolt pakume

- • võimalust planeeringumenetluste kaudu osaleda tuleviku kujundamises
- • asjatundlikke ja abivalmis kolleege
- • paindlikku tööajakorraldust (sh kaugtöö võimalust)
- • töötaja- ja peresõbralikku töökeskkonda
- • soodustusi oma tervise hoidmiseks (sh toetame sportimist)
- • erialaseid koolitusi ja enesetäiendamise võimalusi
- • töökohta Tallinna kesklinnas.

Kontakt:
Katrin Talvik
katrin.talvik@envir.ee
626 2827