Abikokk

Osaühing TT PRODUCT
Järva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööülesanneks on kokale toorainete ettevalmistamine ja abistamine roogade valmistamisel. Toitude serveerimine ja laudade katmine. Köögi aja abiruumide korrashoid.

- Sinu peamiseks tööülesanneks on kokale toorainete ettevalmistamine ja abistamine roogade valmistamisel
- Toitude serveerimine ja laudade katmine
- Köögi aja abiruumide korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- Anna meile endast märku
- kui Sul on huvi kokanduse vastu
- pead lugu puhtusest
- oled kohusetundlik ja hea meeskonnatöötaja
- hoolid inimestest ja tahad neid aidata. Oled valmis õppima uut ja ennast arendama

Omalt poolt pakume

- Hubast töökeskkonda, tööd sõbralikus kollektiivis, väljaõpet ja asjalikku juhendamist, võimalust kaasa rääkida ja olla osaline kohviku arengus.

Kontakt:
Tiia Tamberg
tiia@pulmamess.ee
+372 52 59 144