Töödejuhataja

AS Connecto Eesti
Lääne maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
19.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Elektrivõrgu ehitus- ja hooldustööde korraldamine, dokumentatsiooni koostamine, suhtlemine tellijaga.

AS Connecto Eesti projekteerib, ehitab ja hooldab elektri-, telekommunikatsiooni- ja gaasivõrke. Meie peamiseks eesmärgiks on kindlustada katkematu elektri- ja sideteenuste kättesaadavus, millest sõltuvad nii tavakodanikud, ettevõtted kui ka riik.Meie meeskonnas töötab üle 270 inimese. Oleme esindatud Tallinnas, Raplas, Haapsalus, Pärnus, Paides, Viljandis, Rakveres, Kiviõlis, Narvas ning Hiiumaal ja Saaremaal.

- Elektrivõrgu ehitus- ja hooldustööde korraldamine, dokumentatsiooni koostamine, suhtlemine tellijaga

Nõudmised kandidaadile

- Ootame Sind kandideerima
- kui Sul on varasem kogemus elektritöödel ja omad B kategooria juhiluba ning oskad kasutada arvutit

Omalt poolt pakume

- Vajalikud teoreetilised ja praktilised koolitused, korralikud töövahendid ja -riided, tervise, spordi ja lastega seotud soodustused, tähtajatu tööleping.

Kontakt:
Tiit Jurtom
personal@connecto.ee
5030865