Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
31.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

- Klientide kõrgetasemeline teenindamine infoletis st klientide küsimustele vastamine, probleemide lahendamine, reklaamteadete ning info edastamine raadiosõlme kaudu;- sortimendis olevate toodete tundmine ja käimasolevate kampaaniate kohta info andmine;- müügiprogrammide valdamine sh töö kassas, arvetega tegelemine, e-kirjade edastamine ning neile vastamine.
Vabad töökohad on:Arsenali Selver, Erika 14;Balti Jaama Turu, Kopli 1;Punane Selver, Punane 46.Kui soovid Selverisse tööle tulla, siis palun saada enda CV läbi CV Keskuse, CV-Online või Kandideeri.ee tööportaali või läbi e-Töötukassa. Kandideerida saad ka kodulehel www.selver.ee/vabad-ametikohad või täites ankeedi kaupluse infoletis.
SELVER on tegutsenud alates 1995. aastast ja praegu on meil 53 kauplust üle Eesti ning e-Selver. Meil töötab täna üle 2800 väga tubli erineva inimese. Tänu töötajatele on Selver parim eestimaine kauplusekett, kus sisseostude tegemine on meeldiv ning sujuv.

- - Klientide kõrgetasemeline teenindamine infoletis st klientide küsimustele vastamine, probleemide lahendamine, reklaamteadete ning info edastamine raadiosõlme kaudu
- - sortimendis olevate toodete tundmine ja käimasolevate kampaaniate kohta info andmine
- - müügiprogrammide valdamine sh töö kassas, arvetega tegelemine, e-kirjade edastamine ning neile vastamine

Nõudmised kandidaadile

- - Vanust vähemalt 18-aastat - soov ja tahe töötada klienditeeninduse valdkonnas- kohusetunne
- viisakus
- ausus ja hea pingetaluvus- väga hea suhtlemisoskus
- organiseerimis- ja analüüsivõime- hea arvuti kasutamisoskus
- eesti keele oskus vähemalt B1 tasemel
- vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Omalt poolt pakume

- - Garanteeritud stabiilset sissetulekut
- - väljaõpet kohapeal
- - paindlikku töögraafikut
- - võimalusel töötamist osalise tööajaga
- - toetavaid kolleege
- - tasuta koolitusi
- - soovi korral häid arengu- ja karjäärivõimalusi
- - hulgaliselt toetusi, soodustusi, kompensatsioone
- - võimalust liituda Spordiseltsi ja Kultuuriklubiga

Kontakt:
Kristi Aasa
personal@selver.ee
667 3785