Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Erinevate pagaritoodete küpsetamine (sügavkülmutatud pooltoodetest); klientide nõustamine ja teenindamine pagari- ja kulinaarialetis;kaupade müügiks ettevalmistamine ja piisava sortimendi ning koguse tagamine oma teeninduspiirkonnas;realiseerimistähtaegadest kinnipidamine ning muud jooksvad tööülesanded.
Pagari tööpäev algab u 1-2h enne kaupluse avamist ja on graafiku alusel (12-tunnised vahetused); vabad töökohad on:Punane Selver, Punane 46;Balti jaama Selver (seal on pakkuda tööd öisel ajal).Kandideerimiseks palun saada enda CV e-posti aadressile personal@selver.ee või täida kohataotlusankeet kaupluse infoletis.
SELVER on tegutsenud alates 1995. aastast ja praegu on meil 53 kauplust üle Eesti ning e-Selver. Meil töötab täna üle 2800 väga tubli erineva inimese. Tänu töötajatele on Selver parim eestimaine kauplusekett, kus sisseostude tegemine on meeldiv ning sujuv.

- Erinevate pagaritoodete küpsetamine (sügavkülmutatud pooltoodetest)
- klientide nõustamine ja teenindamine pagari- ja kulinaarialetis
- kaupade müügiks ettevalmistamine ja piisava sortimendi ning koguse tagamine oma teeninduspiirkonnas
- realiseerimistähtaegadest kinnipidamine ning muud jooksvad tööülesanded

Nõudmised kandidaadile

- Vanus vähemalt 18-aastat (ülemist vanusepiiri ei ole)
- huvi küpsetamise vastu
- kohusetunne
- viisakus ja ausus
- hea pinge- ning füüsilise koormuse taluvus.Kasuks tuleb eelnev pagarina töötamise kogemus

Omalt poolt pakume

- Garanteeritud stabiilset sissetulekut
- väljaõpet kohapeal
- paindlikku töögraafikut
- võimalusel töötamist osalise tööajaga
- toetavaid kolleege
- tasuta koolitusi
- soovi korral häid arengu- ja karjäärivõimalusi
- hulgaliselt toetusi, soodustusi, kompensatsioone
- võimalust liituda Spordiseltsi ja Kultuuriklubiga.

Kontakt:
Kristi Aasa
kristi.aasa@selver.ee
6673785