Müügispetsialist

ANDIMAR OÜ
Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
29.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Müügieesmärkide täitmine läbi isikliku aktiivse müügitöö ning ettevõttele kasumi teenimine läbi efektiivse tööriistade, isikukaitsevahendite, tarvikute müügitegevuse; muude ülesannete täitmine, mis tulenevad töö iseloomust või töö üldisest käigust ja on seotud tööandja eesmärkide saavutamisega.

Tööriistade, tarvikute, isikukaitsevahendite jms maaletoomise ja müügiga tegelev väikeettevõte.

- Müügieesmärkide täitmine läbi isikliku aktiivse müügitöö ning ettevõttele kasumi teenimine läbi efektiivse tööriistade, isikukaitsevahendite, tarvikute müügitegevuse
- muude ülesannete täitmine, mis tulenevad töö iseloomust või töö üldisest käigust ja on seotud tööandja eesmärkide saavutamisega

Nõudmised kandidaadile

- Aus
- rõõmsameelne
- täpne ja kohusetundlik. Kasuks tuleb isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Omalt poolt pakume

- Huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas väikeettevõttes.

Kontakt:
Illimar Järve
illimar@tooriistad.eu