Müüja-teenindaja

Artur Babajan
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
06.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Klientide nõustamine ja aktiivne müüktoidukaupade kaupluses, kaupade hindade õigsuse ja koguseline kontroll vastavalt tellitule, kaupluse korrashoid ning kaupadevastuvõtt ja väljapanek.
Kandideerimine ja proovipäeva kokkuleppimine telefonil 58133235
Toidukaupade jaemüük

- Klientide nõustamine ja aktiivne müüktoidukaupade kaupluses, kaupade hindade õigsuse ja koguseline kontroll vastavalt tellitule, kaupluse korrashoid ning kaupadevastuvõtt ja väljapanek

Nõudmised kandidaadile

- Kandidaadilt oodatakse initsiatiivikust
- aktiivsustning eesmärkidele pühendumist
- väga head läbirääkimise-
- suhtlemise
- - aja planeerimise oskust

Omalt poolt pakume

- Paindlikke töötingimusi, stabiilset tööd,
- sõbralikku ja toetavat meeskonda.

artur00910@bk.ru
58133235