Kvaliteedijuht

Rae Kivitehas OÜ
Põlva maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
30.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

- kvaliteedi- ja organisatsioonisiseste protsesside juhtimine ning nende arendamine; - kliendi reklamatsioonide ja tagasisidega tegelemine;- kvaliteedipoliitika rakendamine, selle parendamine ja ajakohasena hoidmine;- dokumentatsiooniohje;- tootmisprotsessides kasutatavate toorainete ja materjalide vastuvõtt ning dokumenteerimise korraldamine oma vastutusvaldkonnas;- auditites osalemine (sise- ja välisauditid), auditi meeskonna toimimise eest vastutamine;- koostöö laboratooriumiga - tegevuse juhtimine, planeerimine;- monitooringutegevuse haldamine;- protsesside pidev analüüs ja paredamine.- parendustegevuste juhtimine.- uute toodete kvaliteedialane juurutamine.- oma valdkonna info edastamine ettevõtte töötajatele

Rae Kivitehas OÜ valmistab erinevaid betoontooteid aastast 2006. Tootmiskompleksid asuvad Tallinnas ja Põlvas. Tänase seisuga on meie tootenimekirjas erinevate värvivalikutega tänava- ja äärekivid, betoonplokid. Mõlemas tehases on tootmisliinid täisautomaatsed ja meie tootmistehnoloogia on üks parimaid Eestis. Meie klientideks on ehitusmaterjalide edasimüügiga tegelevad kauplused, ehitus- ja teeehitusfirmad ning eraisikud. Valdav enamus toodangust leiab oma koha Eesti ja Läti turul.

- - kvaliteedi- ja organisatsioonisiseste protsesside juhtimine ning nende arendamine
- - kliendi reklamatsioonide ja tagasisidega tegelemine
- - kvaliteedipoliitika rakendamine, selle parendamine ja ajakohasena hoidmine
- - dokumentatsiooniohje
- - tootmisprotsessides kasutatavate toorainete ja materjalide vastuvõtt ning dokumenteerimise korraldamine oma vastutusvaldkonnas
- - auditites osalemine (sise- ja välisauditid), auditi meeskonna toimimise eest vastutamine
- - koostöö laboratooriumiga - tegevuse juhtimine, planeerimine
- - monitooringutegevuse haldamine
- - protsesside pidev analüüs ja paredamine
- - parendustegevuste juhtimine
- - uute toodete kvaliteedialane juurutamine
- - oma valdkonna info edastamine ettevõtte töötajatele

Nõudmised kandidaadile

- - Kõrgharidus (soovituslikult tehniline)
- - betoontoodete tootmise tehnoloogia ja standardite tundmine
- - arvuti kasutamise oskus heal tasemel.- Inglise keele suuline ja kirjalik oskus heal tasemel
- - analüüsioskus
- - kohusetundlikkus

Omalt poolt pakume

- • head töökeskkonda
- • head palka
- • lõunatoitu

Kontakt:
Sulev Koidu
sulev@raekivi.ee
5028865