Raamatupidaja

Osaühing Maksims
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
19.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Igapäevase raamatupidamise korraldamine vastavalt seadusele.Maksuarvestuse pidamine ja maksudeklaratsioonide koostamine.Statistiliste ja muude aruannete nõuetekohane ja tähtaegne koostamine ning esitamine.Majandusaasta aruannete ettevalmistamine.Suhtlemine klientidega ja äripartneritega.

OÜ Maksims (asutati 1993. a) pakub raamatupidamisteenuseid, maksukonsultatsioone, õigusteenuseid ja ärinõustamist.

- Igapäevase raamatupidamise korraldamine vastavalt seadusele
- Maksuarvestuse pidamine ja maksudeklaratsioonide koostamine
- Statistiliste ja muude aruannete nõuetekohane ja tähtaegne koostamine ning esitamine
- Majandusaasta aruannete ettevalmistamine
- Suhtlemine klientidega ja äripartneritega

Nõudmised kandidaadile

- Erialane haridus ja/või edukas töökogemus raamatupidajana.Huvi raamatupidaja töö vastu.Teadmised raamatupidamisalastest seadustest.Hea analüüsi võimega
- kiire probleemide lahendamise oskusega.Ausus
- korrektsus
- täpsus
- kompetentsus
- lojaalsus
- vastutustundlik. Hea koostöö
- läbirääkimise -ja suhtlemisoskus.Kasuks tuleb EEVA majandustarkvara tundmine ja võõrkeelte oskus

Omalt poolt pakume

- Pikaajalist töölepingut stabiilses ettevõttes.
- Suurepäraseid võimalusi rakendada erialaseid oskusi.
- Kaasaegseid kontoriruume ja töövahendeid.
- Konkurentsivõimelist ja kindlat töötasu.

Kontakt:
cv@maksims.ee