Nelikanthöövelpingi operaatori abi

Osaühing Sandla Puit
Saare maakond
Täistööaeg
Keskharidus
31.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Nelikanthöövelpingi operaatori abistamine:-materjali ette tõstmine;-materjali pakkide kiletamine ja märgistamine;-tööaruannete täitmine;-toodangu kvaliteedi tagamine.Sobivuse ja huvi korral on tulevikus võimalus töötada ka höövelpingi operaatorina.
Kandideerimiseks saada enda CV aadressile info@sandlapuit.ee
OÜ Sandla Puit tegeleb puidust aia- ja suvemajade, saunade, paviljonide, kõrvalhoonete ja garaažide tootmisega alates aastast 2000. Oleme keskendunud tootmisele ja toodangu hulgimüügile ning 90% meie toodangust läheb ekspordiks Saksamaale, Hollandisse, Iirimaale, Hispaaniasse ja Skandinaaviariikidesse.

- Nelikanthöövelpingi operaatori abistamine:-materjali ette tõstmine
- -materjali pakkide kiletamine ja märgistamine
- -tööaruannete täitmine
- -toodangu kvaliteedi tagamine
- Sobivuse ja huvi korral on tulevikus võimalus töötada ka höövelpingi operaatorina

Nõudmised kandidaadile

- arvuti tundmisoskus kesktasemel
- tehniline taiplikkus
- valmisolek vahetustega tööks
- isikliku sõiduauto kasutusvõimalus
- kohusetundlikkus ja täpsus oma töö tegemisel
- kasuks tuleb eelnev töökogemus tootmisettevõttes.

Omalt poolt pakume

- -väljaõpet kohapeal
- -toetavat kollektiivi
- -ühisüritusi
- -pikaajalist töösuhet
- -kaasaegseid töötingimusi
- -arenemis- ja eneseteostusvõimalust
- -teadmistest, oskustest ning töötulemustest sõltuvat töötasu.

Kontakt:
info@sandlapuit.ee
459 5288