Telemarketingi konsultant

OÜ Müügipartner
Lääne maakond
Osaline tööaeg
Keskharidus
31.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Erinevate toodete/teenuste konsultatsioon, eraisikust klientide leidmine telefoni vahendusel, elektripakettide ja tervisealaste väljaannete müük.

Müügipartner OÜ on erinevates turundusprojektides kaasalööv edukas telemarketingi ettevõte. Meie abi kasutavad oma klientidega telefoni teel suhtlemisel paljud tuntud Eesti asutused ja organisatsioonid.

- Erinevate toodete/teenuste konsultatsioon, eraisikust klientide leidmine telefoni vahendusel, elektripakettide ja tervisealaste väljaannete müük

Nõudmised kandidaadile

- Vajalik väga hea suuline eneseväljendusoskus
- hea diktsioon
- tahe müügitööd teha ja oma soovidele vastavalt teenida. Kasuks tuleb varasem kokkupuude müügi ja teenindusega

Omalt poolt pakume

- Osalist tööaega 8.30-15.30 ja paindlikke tingimusi, müügikoolitust, võimalust teenida korralikku tasu, võimalust täiendada mistahes valdkonnas vajalikku suhtlemisoskust.

Kontakt:
Imbi Sillat
k-grupp@myygipartner.ee
5556 7829