Traktorist

Sihtasutus Viljandi Haigla
Viljandi maakond
Täistööaeg
Keskharidus
19.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Juhib haigla mootorsõidukeid (B kategooria, ratastraktor ja murutraktor) ja nende haakes või rippes olevaid mehhanisme. Osutab haigla sõidukitega transporditeenuseid. Jälgib kasutada antud sõiduki ja mehhanismi tehnilist seisukorda. Hoiab korras temale hooldada antud territooriumi (lume rookimine, teede liivatamine, muru niitmine jne.). Tegeleb jäätmehooldusega.

Sihtasutus Viljandi Haigla on Viljandi maakonna suurim tööandja, mis oma 860 töötajaga soovib patsientidele tagada parimat ravi ja tervise taastumist.

- Juhib haigla mootorsõidukeid (B kategooria, ratastraktor ja murutraktor) ja nende haakes või rippes olevaid mehhanisme
- Osutab haigla sõidukitega transporditeenuseid
- Jälgib kasutada antud sõiduki ja mehhanismi tehnilist seisukorda
- Hoiab korras temale hooldada antud territooriumi (lume rookimine, teede liivatamine, muru niitmine jne
- Tegeleb jäätmehooldusega

Nõudmised kandidaadile

- Otsime oma meeskonda hoolivat ja töökat kolleegi
- kes pikaajaliselt sooviks traktoristi tööd teha

Omalt poolt pakume

- Püsivat ja kindlat töökohta. Sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Kontakt:
Daisy Koorits
konkurss@vmh.ee
4352016