Autoremondilukksepp

Osaühing Personaal
Pärnu maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
31.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Busside igapäevane jooksev remont ja hooldus; TH1 ja TH2. Ülevaatusteks ettevalmistus, osakonnas keskmiselt 12-15 bussi.

ATKO Grupp on autobussi- ja turismikontsern, mis on alustanud enda tegevust 1992. aastal. Üheks suuremaks tegevusalaks on ühistransporditeenuse osutamine. Ühistranspordi valdkonnas töötab üle 600 inimese ning reisijaid teenindatakse rohkem kui 390 bussiga. AS ATKO Grupi ühistranspordi ettevõtted teenindavad reisijaid kaheksas maakonnas.

Kohustused

- Busside igapäevane jooksev remont ja hooldus
- TH1 ja TH2
- Ülevaatusteks ettevalmistus, osakonnas keskmiselt 12-15 bussi

Nõudmised kandidaadile

- Kogemus raskeveokite remondil ja hooldusel

Omalt poolt pakume

- Väga head kollektiivi, autokompensatsiooni, töörõivaid ja vahendeid.

Kontakt:
Kalvi Murro
inga.treilmann@gmail.com
53331065