Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
29.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Igapäevane väikebussiga objektidevaheline sõitmine. Objektide - parkide ja teemaade territooriumi hooldus ja korrashoid. Lihtsamate haljastustööde tegemine (hoolduslõikused, rohimine jne). Talvised lumekoristus- ja libedustõrjetööd.

Haljastus ja heakord.

Kohustused

- Igapäevane väikebussiga objektidevaheline sõitmine
- Objektide - parkide ja teemaade territooriumi hooldus ja korrashoid
- Lihtsamate haljastustööde tegemine (hoolduslõikused, rohimine jne)
- Talvised lumekoristus- ja libedustõrjetööd

Nõudmised kandidaadile

- Vajalik B kategooria juhiload (kasuks tulevad C- kategooria juhiload).Tallinna linna tundmine.Hea füüsiline vorm.Positiivne hoiak
- täpsus ja ausus.Valmisolek töötada igapäevaselt värskes õhus

Omalt poolt pakume

- Esmast väljaõpet
- vaheldusrikast tööd värskes õhus
- arenevat töökeskkonda
- toetavat kollektiivi
- tööriietust.
- Häid töötingimusi, kindlat sissetulekut, pikaajalist töösuhet

Kontakt:
Ülle Kruuse-Kingo
ylle@kadriorupark.ee
357 5300 8768