Pizzakokk

Best Plan OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
28.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Kokk-pizzameistri peamised tööülesanded:- isuäratavate pannipizzade valmistamine vastavalt etteantud retseptidele- vahelduseks pizzadele ka teiste buffet toitude valmistamine- kaasamüügi tellimuste täitmine- tööks vajalike ettevalmistuste tegemine- laovarude jälgimine ja tooraine tellimuste esitamine- abikoka töö korraldamine ja jälgimine- töökoha korrashoidMeie pizzameister klientidega suhtlema ei pea ega neilt tellimusi võtma!
Võite ühendust võtta kas telefoni teel (5123606) või saata sooviavaldus e-postile info@pizzabuffet.ee.
Eesti esimene söö palju jaksad pizza buffet- restoran avas enda uksed Tallinna kesklinnas, aadressil Gonsiori 10. Best pizza buffet on nagu mitmekäiguline eine soodsa hinnaga. Buffet hinnas on mahlased pizzad, rikkalik salatibaar, soojad toidud, magusad koogid ja karastusjoogid. Söö ja joo palju jaksad!

Nõudmised kandidaadile

- Sobiv kandidaat on:täpne
- kohusetundlik
- aus ja usaldusväärne
- armastab puhtust ja korrektsust
- kiire õppimisvõimega ja hea pingetaluvusega
- oskab eesti keelt
- omab varasemat kogemust pizzade valmistamisel

Omalt poolt pakume

- - Tasuta sooja lõunat
- - kokkuhoidvat ja väikest meeskonda
- - väljaõpet enne tööle asumist.
- Töö on vahetustega, kasutusel on pikka ja lühike nädal süsteem, jõulud ja jaanipäev alati vabad.

Kontakt:
Tiia Schapel
info@pizzabuffet.ee
5123606