Müügikonsultant

OÜ Müügipartner
Lääne maakond
Osaline tööaeg
Keskharidus
31.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Eraisikust klientide leidmine tervisealastele väljaannetele, aktiivne kõnede võtmine, müügipakkumiste esitamine ja tellimuste vormistamine, töö andmebaasidega, aruandlus ja tulemuste analüüs.
CV saata l-grupp@myygipartner.ee.
Müügipartner OÜ on erinevates turundusprojektides kaasalööv edukas telemarketingi ettevõte. Meie abi kasutavad oma klientidega telefoni teel suhtlemisel paljud tuntud Eesti asutused ja organisatsioonid.

- Eraisikust klientide leidmine tervisealastele väljaannetele, aktiivne kõnede võtmine, müügipakkumiste esitamine ja tellimuste vormistamine, töö andmebaasidega, aruandlus ja tulemuste analüüs

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb eelnev kokkupuude aktiivse müügiga
- hea suuline eneseväljendusoskus
- töötahe

Omalt poolt pakume

- Head tööaega 16:30 -20.30, paindlikke tingimusi, hea asukohaga töökohta.

Kontakt:
Triin Vellemäe
l-grupp@myygipartner.ee
5542276