Vanemteenindaja

Rimi Eesti Food AS
Lääne maakond
Täistööaeg
Keskharidus
17.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Meie usaldame Sulle:sujuva klienditeeninduse ja häireteta kassatöö korraldamise;klientide teenindamise kassas ja infoletis;kaupade tellimise, müügiks ettevalmistamise, väljapaneku ning mahakandmise;kliendiprobleemide lahendamise ning klienditagasiside korraldamise; rahaliste vahendite käitlemise ja liikumise kontrollimise.

Rimi Eesti Food AS on üks Eesti juhtivatest jaekaubandusettevõtetest, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, supermarketid ning mini Rimid. Kuulume Skandinaaviamaade suurimasse jaekaubandusketti ICA Gruppen (Rootsi). Eestis on Rimis ligikaudu 2800 töötajat. Lisaks on Rimi Eesti Food AS-l suur keskköök. Rimi põhiväärtused on lihtsus, pühendumus ja ettevõtlikkus.

- Meie usaldame Sulle:sujuva klienditeeninduse ja häireteta kassatöö korraldamise
- klientide teenindamise kassas ja infoletis
- kaupade tellimise, müügiks ettevalmistamise, väljapaneku ning mahakandmise
- kliendiprobleemide lahendamise ning klienditagasiside korraldamise
- rahaliste vahendite käitlemise ja liikumise kontrollimise

Nõudmised kandidaadile

- Sinult ootame: töökogemust klienditeeninduses
- arvuti kasutamise oskust (Excel)
- head pingetaluvust ning otsustus- ja vastutusvõimelisust oma tegemistes

Omalt poolt pakume

- Kui Sulle on oluline, et tööandja pakub: tööalast väljaõpet ja koolitusi
- soovi korral arengu- ja karjäärivõimalusi
- oma töötaja soodustusi Rimi kauplustes
- sportimise ja tervisesoodustusi
- osalist transpordikompensatsiooni väljastpoolt Haapsalu tulijatele.

Kontakt:
Helina Evert
helina.evert@rimibaltic.com
53 087 974