Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Pesapallide koostamine ning muude sellega seonduvate tootmisoperatsioonide teostamine.

OÜ Haine Paelavabrik on 1998. aastal asutatud ettevõte, mille ajalugu ulatub ligi 50 aasta taha – tegemist on tekstiilivabrikust Areng välja kasvanud ettevõttega. OÜ Haine Paelavabrik põhitegevuseks on punutud ja kootud paelte tootmine. Klientideks on jalatsitootjad ja tekstiilitööstused. Toodangut müüakse lisaks Eestile ka Soomes, Lätis, Rootsis, Norras, Taanis ja Hollandis. Sportlike veekindlate üleriiete õmblemine.

- Pesapallide koostamine ning muude sellega seonduvate tootmisoperatsioonide teostamine

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb töökogemus tootmisettevõttes

Omalt poolt pakume

- Täielikku väljaõpet töökohal
- meeldivat töökeskkonda
- stabiilset tööd.

Kontakt:
andres@haine.ee
7366053