Teenindaja

Selver AS
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Klientide sõbralik ja suurepärane teenindamine infoletis st klientide küsimustele vastamine ja probleemide lahendamine; reklaamteadete ja info edastamine raadiosõlme kaudu; sortimendis olevate toodete tundmine ja käimasolevate kampaaniate kohta info andmine; müügiprogrammide valdamine sh töö kassas, arvete vormistamine, registreerimine ja edastamine, e-kirjade edastamine ning neile vastamine.
Kui soovid meile tööle tulla, siis palun anna endast märku ning saada oma CV CV Keskuse, CV-Online kaudu või täida kohataotlusankeet kodulehel www.selver.ee; ankeedi võid täita ka kaupluse infoletis. Lisainfo telefonil 6673785, personalispetsialist Kristi Aasa.
SELVER on tegutsenud alates 1995. aastast ja praegu on meil 53 kauplust üle Eesti ning e-Selver. Meil töötab täna üle 2800 väga tubli erineva inimese. Tänu töötajatele on Selver parim eestimaine kauplusekett, kus sisseostude tegemine on meeldiv ning sujuv.

- Klientide sõbralik ja suurepärane teenindamine infoletis st klientide küsimustele vastamine ja probleemide lahendamine
- reklaamteadete ja info edastamine raadiosõlme kaudu
- sortimendis olevate toodete tundmine ja käimasolevate kampaaniate kohta info andmine
- müügiprogrammide valdamine sh töö kassas, arvete vormistamine, registreerimine ja edastamine, e-kirjade edastamine ning neile vastamine

Nõudmised kandidaadile

- Vanust vähemalt 18-aastat
- soov ja tahe töötada klienditeeninduse valdkonnas
- kohusetunne
- viisakus
- ausus ja hea pingetaluvus
- väga hea suhtlemisoskus
- organiseerimis- ja analüüsivõime
- hea arvuti kasutamisoskus

Omalt poolt pakume

- Garanteeritud stabiilset sissetulekut
- väljaõpet kohapeal
- paindlikku töögraafikut
- toetavaid kolleege
- tasuta koolitusi
- soovi korral häid arengu- ja karjäärivõimalusi
- hulgaliselt toetusi, soodustusi, kompensatsioone
- võimalust liituda Spordiseltsi ja Kultuuriklubiga.

Kontakt:
Kristi Aasa
kristi.aasa@selver.ee
6673785