Hoolekandetöötaja

Lääneranna Vallavalitsus
Pärnu maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
01.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Hoolekandetöötaja töö eesmärgiks on aidata abivajavatel Lääneranna valla (Koonga ja Lõpe piirkonna) elanikel toime tulla kodustes tingimustes igapäevaste olme- ja majandusküsimustega, mille eesmärk on täisealise isiku iseseisva ja turvalise toimetuleku tagamine, säilitades ja parandades tema elukvaliteeti harjumuspärases keskkonnas.
Dokumendid esitada Lääneranna Vallavalitsusele aadressile Jaama 1, Lihula linn 90302 Läänemaa või e-postile vallavalitsus@laaneranna.ee hiljemalt 1. aprilliks. Lisainfo telefonil 472 4634.

Nõudmised kandidaadile

- Soovitavalt vähemalt keskharidus
- soovitavalt kutsealase ettevalmistusega või valmisolek vajalikeks koolitusteks
- eelnev kogemus hooldustöötajana
- sotsiaalhooldaja kutsestandardis kirjeldatud isikuomadused (abivalmidus
- suhtlemisoskus
- empaatiavõime
- usaldatavus
- tolerantsus
- koostöövõime
- vastutusvõime)
- kasuks tuleb juhiloa olemasolu
- isikliku sõiduauto kasutamise võimalus ning autosõidu kogemus ka suurtemates linnades
- valmisolek läbida taustakontroll

Omalt poolt pakume

- Rõõmsameelset ja toetavat töökollektiivi
- paindlikku töögraafikut (võimalus teenida põhitöökohale lisa)
- vaheldusrikast ja huvitavat tööd
- tasuta tööalast väljaõpet.

Kontakt:
Eve Lindoja
eve.lindoja@laaneranna.ee
+372 447 3744