Maaler, tapeetija, siseviimistleja

Ehitiste viimistlus OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
31.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Kindlustusjuhtumitega seotud korteriite ja äripindade remonditööd.Sobib töötajale kellele ei meeldi töötamine suurtel objektidel vaid tahab teha tööd omaette rahulikus töökeskkonnas kus pole teisi töövõtjaid.

Oleme spetsialiseerunud hoonete remondi- ja siseviimistlustööde teostamisele. Meie klientideks on äripindade-, korterite- ja eramute omanikud ja korterite ühistud.

- Kindlustusjuhtumitega seotud korteriite ja äripindade remonditööd
- Sobib töötajale kellele ei meeldi töötamine suurtel objektidel vaid tahab teha tööd omaette rahulikus töökeskkonnas kus pole teisi töövõtjaid

Nõudmised kandidaadile

- Vajalik varasem kogemus viimistlejana

Omalt poolt pakume

- Lepingulist ja stabiilset aastaringset tööd.
- Tööriistu.
- Tööriietust.
- Auto olemasolul kütuse kompensatsiooni

Kontakt:
Toomas Luts
info@siseviimistlus24.ee
55 83 642