Tugiisik

Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskus
Pärnu maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
10.06.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

2 aastane erivajadusega poiss on sündinud peaaju väärarenguga. Lapsel on epilepsia ja larüngomalaatsia (kitsas kõri), mistõttu on tal raskusi toidu neelamisega ning toit peab olema püreestatud; vajab juhendamist ja arendamist igapäevaelu toimetulekul. Vastuvõtlik viirushaigustele. Arengus on suur mahajäämus. Emotsionaalselt on rahulik ja rõõmus laps, kes vajaks tugiisikut juhendama ja abistama igapäevaeluga toimetulekul.
Kandideerimiseks palume pöörduda ainult lapsevanema poole, kust saate ka täpsustava info nii töö koormuse kui lapse kohta. Lapsevanem Helina, telefon: 5199 8004; e-mail: helinasepp@hot.ee.
Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskuse eesmärgiks on sotsiaalhoolekande teenuste osutamine. Loodud on laste põhivajaduste rahuldamiseks peresarnased elutingimused; tagatud on kõigile lastele ja noortele arenguks turvaline kasvukeskkond ning ettevalmistus võimetekohaseks toimetulekuks täiskasvanuna.

- 2 aastane erivajadusega poiss on sündinud peaaju väärarenguga
- Lapsel on epilepsia ja larüngomalaatsia (kitsas kõri), mistõttu on tal raskusi toidu neelamisega ning toit peab olema püreestatud
- vajab juhendamist ja arendamist igapäevaelu toimetulekul
- Vastuvõtlik viirushaigustele
- Arengus on suur mahajäämus
- Emotsionaalselt on rahulik ja rõõmus laps, kes vajaks tugiisikut juhendama ja abistama igapäevaeluga toimetulekul

Nõudmised kandidaadile

- Täisealiselt tugiisikult ootame positiivset ja rahulikku ellusuhtumist
- kannatlikkust ning valmisolekut toetada erivajadusega last. Kasuks tuleb erialane töökogemus

Omalt poolt pakume

- Toredat ja toetavat kollektiivi, kes on lapse juhendamisel toeks ja abiks.

Kontakt:
Anna-Maria Wysocka
info@parnutugikeskus.eu
+375 5552 2003