Sotsiaaltöö spetsialist

Mustvee Vallavalitsus
Jõgeva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
21.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

* abi osutamise korraldamine üksikisikutele või perekonnale toimetulekuraskuste ennetamiseks, kergendamiseks või kõrvaldamiseks ja sotsiaalsele turvalisusele, arengule ning ühiskonnas kohanemisele kaasa aitamine;* sotsiaaltoetuste arvestamine ja hoolekandeteenuste korraldamine;* sotsiaaltoetuste ja -teenuste programmis STAR andmete sisestamine ja juhtumite menetlemine;* teenistusülesannetega seotud avalduste, päringute, teabenõuete ja muude küsimuste menetlemine, teenistusvaldkonnas esindamine ja õigusaktide eelnõude koostamine;* ettepanekute tegemine õigusaktide eelnõude algatamisel.
Dokumendid palume esitada e-posti aadressile info@mustvee.ee.Lisainformatsioon: Tiina Tuur, tel 5837 8601, e-post: tiina.tuur@mustvee.ee

- abi osutamise korraldamine üksikisikutele või perekonnale toimetulekuraskuste ennetamiseks, kergendamiseks või kõrvaldamiseks ja sotsiaalsele turvalisusele, arengule ning ühiskonnas kohanemisele kaasa aitamine
- sotsiaaltoetuste arvestamine ja hoolekandeteenuste korraldamine
- sotsiaaltoetuste ja -teenuste programmis STAR andmete sisestamine ja juhtumite menetlemine
- teenistusülesannetega seotud avalduste, päringute, teabenõuete ja muude küsimuste menetlemine, teenistusvaldkonnas esindamine ja õigusaktide eelnõude koostamine
- ettepanekute tegemine õigusaktide eelnõude algatamisel

Nõudmised kandidaadile

- Kandidaadilt eeldame:• sotsiaaltööalast kõrgharidust
- • vähemalt 2-aastast töökogemust haridus- või sotsiaalvaldkonnas
- • vene keele valdamist suhtlustasandil
- • oskust kasutada teenistuskohal vajalikke arvutiprogramme ja andmekogusid

Omalt poolt pakume

- • motiveerivat ja väljakutseid võimaldavat täistööajaga tööd
- • võimalust panustada uue omavalitsuse arendamisse
- • toredat töökollektiivi.

Kontakt:
Tiina Tuur
tiina.tuur@mustvee.ee
5837 8601