Maa-ala koristaja

OÜ Saaremaa Camp
Saare maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
07.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Maa-ala korrashoid, rannapuhastus prahist, suurürituste järgselt koristusbrigaadi töö organiseerimine, vajalike koristustarvete õigeaegne tellimuse edastamine, prügikastide tühjendamine.

Mändjala Kämping asub Saaremaal, Kuressaarest 10 km kaugusel Kuressaare-Sõrve mnt ääres Liivilahe liiv asel rannal mändide all. Mändjala rand on Eesti kõige lõuna poolsem rand. Mändjala Kämping asub mere ääres, kus sobiva majutuse leiab endale igaüks, kes naudib puhast loodust.

- Maa-ala korrashoid, rannapuhastus prahist, suurürituste järgselt koristusbrigaadi töö organiseerimine, vajalike koristustarvete õigeaegne tellimuse edastamine, prügikastide tühjendamine

Nõudmised kandidaadile

- Varasem kogemus samal alal pole oluline

Omalt poolt pakume

- Hea töö eest korralik palk, vaheldusrikas töö.

Kontakt:
Silja Vipre
silja@mandjala.ee
54005323