Müügispetsialist

osaühing SAEMEISTER
Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
28.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Klientide teenindamine müügisaalis ja kassas. Kaupluse igapäevatöö korraldus. Kaupluse toodete laoseisude jälgimine ning uue kauba tellimine. Klientide abistamine kauba valikul, ostu sooritamisel. Kaupade müügiks ettevalmistamine ja müügisaali väljapanek. Valmidus osaleda väliüritustel ettevõtet esindades.

OÜ Saemeister alustas tegevust 1. jaanuaril 1996. aastal. Meie põhitegevusaladeks on aia- ja metsatehnika müük, hooldus ja remont.

Kohustused

- Klientide teenindamine müügisaalis ja kassas
- Kaupluse igapäevatöö korraldus
- Kaupluse toodete laoseisude jälgimine ning uue kauba tellimine
- Klientide abistamine kauba valikul, ostu sooritamisel
- Kaupade müügiks ettevalmistamine ja müügisaali väljapanek
- Valmidus osaleda väliüritustel ettevõtet esindades

Nõudmised kandidaadile

- Positiivse ellusuhtumisega ja avatud suhtleja. Oskus töötada meeskonnas ja kiire õppimisvõime.Kasuks tuleb inglise ja venekeele oskus suhtlustasandil

Omalt poolt pakume

- Põhjaliku väljaõpet 4-kuulisel katseajal ja pidevaid täiendkoolitusi. Huvitavat, arendavat ja stabiilset tööd. Palgasüsteem – kas stabiilne või töötulemustest lähtuv, alates 750 eurot bruto, katseajal madalam. Tööriideid.

Kontakt:
Eerik-Endero Virumäe
eerik@saemeister.ee