Hommikusöögi teenindaja

Aktsiaselts Johan GTJ
Saare maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
20.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

hommikusöögi ala korrashoid, buffee leti toitude täitmine, laudade koristamine jne
töö toimub graafiku alusel (k.a. nädalavahetustel) kas 07.00-12.00 või 16.00 - 22:00.
Johan SPA Hotell - kõige uuem SPA hotell Kuressaares, mis on võitnud paljude külaliste südamed oma erakordse arhitektuuri, hubasuse, naturaalsuse, sõbraliku teeninduse ja privaatsusega. Hotell ja SPA on inspireeritud Saaremaa loodusest, pakkudes ehtsust ja ainulaadsust. Just nagu vabas looduses olles saab kordumatuid elamusi, nii ka puhates meil muutuvad maised mured kaugeks. Paratamatult küsid endalt: mis saab olla parem kui hellitada end spaas ja lubada endale üks korralik puhkuseelamus? Palun tutvu meie teenuste ja pakettidega ning leia endale sobivaim.

- hommikusöögi ala korrashoid, buffee leti toitude täitmine, laudade koristamine jne

Nõudmised kandidaadile

- kasuks tuleb eelnev töökogemus teenindajana ja erinevate võõrkeelte oskus

Omalt poolt pakume

- meeldivat kollektiivi ja oma töötajate soodustused Johan Spa Hotellis pakutavatele teenustele
- võimalik töötada nii osalise kui täistööajaga.

Kontakt:
Johan Lõuk
johan@johan.ee
56563228