Keevitaja

Fortaco Estonia OÜ
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
08.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Metallkonstruktsioonide keevitamine.
Kandideerimiseks helistada tööpäevadel kella 8.00-17.00
Fortaco Grupp pakub tooteid ja komponente masinaehitustööstusele. Käesoleval ajal töötab ettevõttes ligemale 2000 professionaali, ettevõtte käive moodustab 270 milj eurot. Peakontor asub Soomes, Helsingis. Fortaco Gruppi kuuluvad Soomes, Eestis, Poolas, Ungaris ja Slovakkias asuvad tootmisettevõtted. Ettevõtte toodangu tellijateks on auto-, masinaehituse-, energeetika ja kaitsetööstuse rahvusvahelised ettevõtted.Fortaco Estonia OÜ Narvas asuv tehas valmistab teraskonstruktsioone kõikidele Fortaco tellijatele üle Euroopa. Narva ettevõttes töötab praegu üle 500 töötaja. Viimase 1,5 aasta jooksul on töötajate arv kasvanud 200 inimese võrra.

Kohustused

- Metallkonstruktsioonide keevitamine

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb keevitaja euro-sertifikaatide olemasolu

Omalt poolt pakume

- Tänapäevaseid töötingimusi - ettevõte asub linna keskel, meil on oma söökla ja saun
- ettevõttepoolseid lisasoodustusi.

Kontakt:
Svetlana Jurkova
svetlana.yurkova@fortacogroup.com
3569675