Abitööline (majahoidja)

AS Eesti Pagar
Järva maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
22.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Puhtuse ja heakorra tagamine ettevõtte territooriumil.Ettevõtte välisterritooriumi koristustööde teostamine igapäevaselt.Ettevõttega piirnevate kõnniteede ja parklate heakorrashoid.Talveperioodil lumekoristustööde teostamine liikumisteedel ja parklas.Territooriumi haljasalade korrashoid (muru niitmine ja lehtede koristus).

AS Eesti Pagar on suurim ja kaasaegseim pagaritoodete valmistaja Eestis. Tänu meie töötajatele on kodumaine leib eestlaste seas alati au sees.

Kohustused

- Puhtuse ja heakorra tagamine ettevõtte territooriumil
- Ettevõtte välisterritooriumi koristustööde teostamine igapäevaselt
- Ettevõttega piirnevate kõnniteede ja parklate heakorrashoid
- Talveperioodil lumekoristustööde teostamine liikumisteedel ja parklas
- Territooriumi haljasalade korrashoid (muru niitmine ja lehtede koristus)

Nõudmised kandidaadile

- Hea füüsiline vastupidavus ja valmidus töötada välitingimustes. Kohusetunne ja oskus märgata.Töö sobib ka pensionärile

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet kohapeal, stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes, ettevõttesiseseid soodustusi.

Kontakt:
Maive Premet
maive.premet@eestipagar.ee
+372 5853 8955