Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
27.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Kokteilide, kohvijookide ja muud jookide valmistamine;Klientide aktiivne ja meeldiv teenindamine baaris;Klientidega arveldamine baaris;Baari korrashoid;Ettekandjatele abistamine
Helista 53409518 või kirjuta info@cook.ee.
Inimressursiagentuur HoReCa Jobs tegeleb tööjõu rentimisega restoranide, kohvikute ja hotellide jaoks.

Kohustused

- Kokteilide, kohvijookide ja muud jookide valmistamine
- Klientide aktiivne ja meeldiv teenindamine baaris
- Klientidega arveldamine baaris
- Baari korrashoid
- Ettekandjatele abistamine

Nõudmised kandidaadile

- Väga hea suhtlemisoskus.Stressitaluvus.Töökogemus klienditeeninduses

Omalt poolt pakume

- Tööd erinevates keskkondades, mis loob rutiinivaba töögraafiku ja alati uued, huvitavad väljakutsed. On võimalus töötada erinevates restoranides ja kohvikutes Tallinnas!
- Osalist- või täistööaega.
- Teeninduse valdkonna koolitusi.
- Nooruslikku kollektiivi ja lahedat töökeskkonda.

Kontakt:
Anna Savenkova
info@cook.ee
53409518