Turundusjuht

HORECA EDU OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
27.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Turundusplaani koostamine ning realiseerimine;turu- ja müügiuuringute teostamine ja analüüs;reklaamtegevuste kavandamine, korraldamine ja tulemuste analüüs;erinevate turundusprojektide koordineerimine;digitaalse marketingi uute trendidega kursis olemine.

Inimressursiagentuur HoReCa Jobs tegeleb tööjõu rentimisega restoranide, kohvikute ja hotellide jaoks.

Kohustused

- Turundusplaani koostamine ning realiseerimine
- turu- ja müügiuuringute teostamine ja analüüs
- reklaamtegevuste kavandamine, korraldamine ja tulemuste analüüs
- erinevate turundusprojektide koordineerimine
- digitaalse marketingi uute trendidega kursis olemine

Nõudmised kandidaadile

- Meie tulevane turundusjuht on tulemusele orienteeritud
- särav ja initsiatiivikas. Valdab vabalt nii kõnes kui kirjas eesti keelt ja suhtlustasandil vene ja inglise keelt. Talle meeldib arendada
- areneda ja võita väljakutseid. Oskus pakkuda häid ja uuenduslikke ideid
- analüüsivõime
- hea suhtlemisoskus ja organiseerimisvõime on tema trumpalad. Kasuks tulevad turundus-
- ajakirjandus-
- suhtekorraldus- või ärialane kõrgharidus ning tegevusvaldkonnaga kursis olek

Omalt poolt pakume

- Toredat ja töökat meeskonda, konkurentsivõimelist palka, paindlikku tööaega ja kohta, võimalust areneda ja seljatada väljakutseid, põnevat ja vaheldusrikast tööd.

Kontakt:
Anna Savenkova
info@cook.ee