Saare maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
21.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

TalTech meremajanduse keskus vajab Meretehnika ja väikelaevaehituse õppekava juhti. Rolli keskmes on õppekava arendus, eriti laevaehituse ainekursuste edendamine.Programmijuhi ülesanded:• juhib õppekava arendustegevusi,• vastutab lektorite valiku ja õpetamise kvaliteedi eest,• nõustab üliõpilasi õppekavaga seotud küsimustes,• koordineerib koostööd õppekava huvigruppidega,• jagab õppespetsialistidega aruandluse jmt ülesandeid.
Töökoht asub Kuressaares. Tööleasumise aeg kokkuleppel.Kandideerimiseks saada CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 21. märtsil. Lisainfo: Anni Hartikainen, meremajanduse keskuse juht (anni.hartikainen@taltech.ee)taltech.ee/Kuressaarescc.ee
TTÜ on Eesti kõige rahvusvahelisem ülikool, mis näitab suunda digitulevikule Eestis ja kogu maailmas. Lisaks unikaalsetele inseneriteaduste ning merenduse valdkondadele on TTÜst kujunenud Eesti IT-hariduse ja -teaduse kompetentsikeskus, kus õpib 70% kogu Eesti IT tudengitest. Võimekas majandusteaduskond on regiooni suurim ning loodusteaduskonna teadustööd on rahvusvaheliselt auhinnatud. Kogu ülikooli hõlmav initsiatiiv TalTechDigital toob hulgaliselt digitehnoloogiate võimalusi ülikooli igapäevaellu, TTÜ teadus- ning arendustegevus aga annab panuse Eesti digitulevikku laiemalt. TTÜ panustab tõsiselt koostööle Eesti ettevõtlusega. TTÜ tähistab 2018. aastal oma 100. sünnipäeva.

- TalTech meremajanduse keskus vajab Meretehnika ja väikelaevaehituse õppekava juhti
- Rolli keskmes on õppekava arendus, eriti laevaehituse ainekursuste edendamine

Nõudmised kandidaadile

- Eeldame varasemat seost laevade ehituse või disainiga. Programmijuhil on võimalus tegelda ka õpetamisega ja osaleda Väikelaevaehituse kompetentsikeskuse (SCC) tegevustes.Vajalik on kõrgharidus ja inglise keele oskus
- samuti valmisolek töölähetusteks.

Omalt poolt pakume

- Osalise kaugtöö võimalus, osakoormusega töötamise võimalus.

Kontakt:
Anni Hartikainen
anni.hartikainen@taltech.ee
5145968