Kauba vastuvõtu inspektor

MAXIMA Eesti OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
23.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Sinu tööks on:· vastuvõetavate veoste/ taara koguse, kvaliteedi ja kehtivusaegade kontroll;· vastuvõetavate veoste/ taara registreerimine laoprogrammis läbi skanneri.

Maxima Eesti on üks suurimaid Eestis tegutsevaid jaekaubanduskette, millesse kuuluvad kauplused, e-pood, toitlustustsehhid, logistikakeskus ja peakontor annavad tööd enam kui 3800 eestimaalasele ning teenindavad igapäevaselt vähemalt 170 000 inimest.

- Sinu tööks on:· vastuvõetavate veoste/ taara koguse, kvaliteedi ja kehtivusaegade kontroll
- · vastuvõetavate veoste/ taara registreerimine laoprogrammis läbi skanneri

Nõudmised kandidaadile

- Sinult ootame:· valmisolekut kergelt füüsiliseks tööks
- · teadmised dokumentatsiooni pidamisest ja korrashoiust
- · eelnevalt töökogemust logistika valdkonnas ja soovitavalt vastuvõtu inspektorina

Omalt poolt pakume

- Arenguvõimalusi kaasaegses logistikakeskuses, lisatasu vastavalt töötulemustele. Ettevõtte kulul organiseeritud transporti, toitlustust, tööriided, ühisüritusi ja erialaseid koolitusi.

Kontakt:
Viktoria Prokofjeva
viktoria.prokofjeva@maxima.ee
55566509