Rapla maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Erinevate tööstusseadmete hooldus, puhastus ja testimine.- Töökotta saabuvate masinate sisestamine andmebaasi.- Seadmete testimist ning vigade tuvastamist.- Vajalike varuosade tellimist.- Seadmetele hooldus ja remonttööde teostamist. Ehk õlide, filtrite, mootori laagrite, elektrikomponentide ja teiste kulunud või rikkis osade vahetust.- Määrdunud seadmete ja komponentide põhjalikku pesu tolmust ning teistest mittevajalikest osakestest peale hooldustöid.- Enne tootmisesse uuesti kasutusse minevate seadmete põhjalikku testimist ja mõõteandmete ning teiste tehtud tööde andmete sisestamist andmebaasi.

Meie ettevõte tegeleb erinevate tööstusseadmete ostu, müügi, montaaži/demontaaži, valmistamise, tarnimise, remondi ja hooldusega.

Kohustused

- Erinevate tööstusseadmete hooldus, puhastus ja testimine
- - Töökotta saabuvate masinate sisestamine andmebaasi
- - Seadmete testimist ning vigade tuvastamist
- - Vajalike varuosade tellimist
- - Seadmetele hooldus ja remonttööde teostamist
- Ehk õlide, filtrite, mootori laagrite, elektrikomponentide ja teiste kulunud või rikkis osade vahetust
- - Määrdunud seadmete ja komponentide põhjalikku pesu tolmust ning teistest mittevajalikest osakestest peale hooldustöid
- - Enne tootmisesse uuesti kasutusse minevate seadmete põhjalikku testimist ja mõõteandmete ning teiste tehtud tööde andmete sisestamist andmebaasi

Nõudmised kandidaadile

- Huvi erineva tehnika vastu
- iseseisvus
- õppimisvõimega

Omalt poolt pakume

- Püsivat töökohta, erialast väljaõpet kohapeal, vahelduvat ja huvitavat tööd tehnika huvilisele.

Kontakt:
Timo Pelt
peltoc@peltoc.com
5365 8281