Osakonnajuhataja

Rakvere Farmid Aktsiaselts
Viljandi maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
25.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Osakonnale seatud eesmärkide täitmine ja osakonnatöö laabumine tervikuna.
Lisainformatsiooni saamiseks võtke ühendust: 56156270 või 5158971. Palun esitada oma elulookirjeldus ja palgasoov postiaadressil: Karolin.Rillo@hkscan.com.
Eesti suurim seakasvatusettevõte AS Rakvere Farmid on HKScan Estonia tütarettevõte, kasvatades 40% Eestis kasvatavatest nuumsigadest. HKScan on Põhjamaade juhtiv lihaekspert, mis toodab ja turustab tugevate kaubamärkide all kvaliteetset ja vastutustundlikult toodetud sea-, veise, linnu- ja lambaliha, töödeldud liha ning valmistoite. HKScani kliendid on jaemüügi ja toitlustusega tegelevad ettevõtted, tööstused ning ekspordisektorid. Meie koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Taanis ja Baltimaades, ekspordime oma tooteid pea 50 riiki. HKScani netokäive oli 2017. aastal 1,8 miljardit eurot ja kontsernis töötab ligikaudu 7 300 töötajat.

- Osakonnale seatud eesmärkide täitmine ja osakonnatöö laabumine tervikuna

Nõudmised kandidaadile

- Juhtimiskogemus (oma meeskonna juhtimisoskus)
- hea pingetaluvus
- hea koostöövõime

Omalt poolt pakume

- Huvitavat tööd, uusi väljakutseid ning meeldivat töökeskkonda Baltikumi suurimas, pidevalt arenevas seakasvatusettevõttes. Kogemuse puudumisel teostame väljaõppe kohapeal.

Kontakt:
Kärolin Rillo
Karolin.Rillo@hkscan.com