Tootmisoperaator

Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ
Saare maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
28.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Peamisteks ülesanneteks on kummidetailide pressimine, puhastamine, detailide järeltöötlus, pakkimine.
Vahetustega töö. E-R hommikune vahetus 06.00-14.30 ja õhtune vahetus 14.30-23.00. Töötaja peab kandma ametikohal nõutud isikukaitsevahendeid. CV palume saata: rena.kaup@trelleborg.com Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.
Trelleborg Industrial Products Estonia kuulub 100% Trelleborg grupi koosseisu, mis on maailma üks juhtivaid polümeermaterjalide arendajaid ja tootjaid.Trelleborgi Kuressaare tehase põhitegevus on kummi-, metall,- ja silikoon detailide ning koostude tootmine masina,- ja autotööstuse ettevõtetele Euroopa regioonis.

- Peamisteks ülesanneteks on kummidetailide pressimine, puhastamine, detailide järeltöötlus, pakkimine

Nõudmised kandidaadile

- Kiire õppimisvõime
- kohusetundlik
- täpne

Omalt poolt pakume

- - väljaõpet ja koolitusi
- - kõiki tööks vajalikke vahendeid, sh iganädalaselt puhtaid tööriideid
- - sõidukompensatsiooni tööle ja koju sõitmiseks
- - terviseraha (spordiklubi, veekeskus, massaaž).

Kontakt:
rena.kaup@trelleborg.com