Koristaja

Tallinna Vangla
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
24.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Ametikoha põhieesmärgiks on Tallinna Vangla ametnike töö- ja üldkasutatavate ruumide koristamine.

Tallinna Vangla on Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust ning korraldab kriminaalhooldust. Kriminaalhooldusosakonna põhiülesanded on valvata kriminaalhooldusaluse käitumise ja temale kohtu või prokuröri poolt pandud kohustuste täitmise järele ning soodustada kriminaalhooldusaluse sotsiaalset kohanemist eesmärgiga mõjutada teda hoiduma kuritegude toimepanemisest.

- Ametikoha põhieesmärgiks on Tallinna Vangla ametnike töö- ja üldkasutatavate ruumide koristamine

Nõudmised kandidaadile

- SOBIVALT KANDIDAADILT EELDAME:• kõrget moraalitunnetust ning laitmatut minevikku• head pingetaluvust• korraarmastustKASUKS TULEB:• eelnev töökogemus samal ametikohal• puhastusteenindaja kvalifikatsioon või täiendkoolituse läbimine

Omalt poolt pakume

- • toetavat ja sõbralikku meeskonda
- • kindlat teenistust avalik- õiguslikus organisatsioonis
- • 35 päeva põhipuhkust

Kontakt:
Jelena Tilk
jelena.tilk@just.ee
612 7522