Mehaanik

osaühing SAEMEISTER
Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
28.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Remont- ja hooldustööde osutamine väikemootoritega metsa- ja aiatehnikale - peamiselt muruniidutehnikale. Remonditööde pakkumiste koostamine ja klientidega suhtlemineTeritustööde teostamine (saeketid, saekettad, muruniidukite terad). Töökoja korrashoid. Robotniidukite paigaldamine

OÜ Saemeister alustas tegevust 1. jaanuaril 1996. aastal. Meie põhitegevusaladeks on aia- ja metsatehnika müük, hooldus ja remont.

- Remont- ja hooldustööde osutamine väikemootoritega metsa- ja aiatehnikale - peamiselt muruniidutehnikale
- Remonditööde pakkumiste koostamine ja klientidega suhtlemineTeritustööde teostamine (saeketid, saekettad, muruniidukite terad)
- Töökoja korrashoid
- Robotniidukite paigaldamine

Nõudmised kandidaadile

- Otsime aktiivset inimest - varasem töökogemus ja teadmised valdkonnast tulevad kasuks
- oma initsiatiiv
- tahe õppida ja ennast arendada
- huvi metsa- ja aiatehnika valdkonna ja mootorite vastu
- ausus
- täpsus
- kiirus
- osavõtlikkus ja loogiline mõtlemine
- korrektsus tööprotsessides
- kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
- oskus lugeda tehnilisi jooniseid
- oskus töötada meeskonnas

Omalt poolt pakume

- Põhjalikku väljaõpet ja pidevaid täiendkoolitusi. Huvitavat, arendavat ja stabiilset tööd - eeldame pikaajalist töösuhet. Palgasüsteem – kas stabiilne või töötulemustest lähtuv, alates 750 eurot bruto, katseajal madalam. Tööriideid.

Kontakt:
Eerik-Endero Virumäe
eerik@saemeister.ee