Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
27.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Klientide aktiivne ja meeldiv teenindamine.Toidu serveerimine.Klientidega arveldamine.Laudade koristamine ja katmine.
Töö sobib ka tudengitele.Helista 53409518 või kirjuta info@cook.ee.
Inimressursiagentuur HoReCa Jobs tegeleb tööjõu rentimisega restoranide, kohvikute ja hotellide jaoks.

Kohustused

- Klientide aktiivne ja meeldiv teenindamine
- Toidu serveerimine
- Klientidega arveldamine
- Laudade koristamine ja katmine

Nõudmised kandidaadile

- Väga hea suhtlemisoskus
- stressitaluvus
- töökogemus klienditeeninduses

Omalt poolt pakume

- Meie töötame ligi 30 erineva Tallinna restorani ja kohvikuga. Meie töötajatel on võimalus teha tööd einevates restoranidest / kohvikutes ja soovi korral mitmes toitlustuskohas samal ajal.
- Pakume tööd erinevates keskkondades, mis loob rutiinivaba töögraafiku ja alati uued, huvitavad väljakutsed.
- Võimalus töötada endale mugava töögraafiku alusel.
- Koolitusi teeninduse valdkonnas.
- Meeldiva kollektiivi ja lahedat töökeskkonda.

Kontakt:
Anna Savenkova
info@cook.ee
53409518