Keskkonnaspetsialist

Lääne-Harju Vallavalitsus
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
21.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

• Jäätmekäitlusalase tegevuse koordineerimine• Keskkonnaalase järelevalve teostamine• Keskkonnaalaste planeeringute ja arengukavade koostamises osalemine• Õhusaastelubade ja maavara kaevandamislubade, liiklemislubade (järve- ja rannaaladel) menetlemine• Koerte ja kasside pidamise eeskirjade täitmise jälgimine • Kodanike nõustamine ja teavitamine keskkonnakaitsealastes küsimustes• Looduskaitseseadusest tulenevate ülesannete täitmine• Üldiste metsandusalaste probleemidega tegelemine
Kandideerimiseks ootame CV-d ja motivatsioonikirja aadressile liisi.ling@laaneharju.ee Lisainfo: Erki Ruben, erki.ruben@laaneharju.ee, tel. +372 583 682 45.

Nõudmised kandidaadile

- • keskkonnaalane või sellele sisult vastav kõrgharidus• väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas• vene keele oskus suhtlustasandil• hea suhtlemisoskus ja orienteeritus meeskonnatööle
- • stressitaluvus• hea arvuti kasutamise oskus• täpsus ja korrektsus• B-kategooria juhiloa olemasolu. Kasuks tuleb:• Varasem erialane töökogemus sarnasel ametikohal• inglise keele oskus suhtlustasandil• dokumendihaldussüsteemi Amphora tundmine

Omalt poolt pakume

- • Huvitavat tööd arenevas omavalitsuses
- • häid võimalusi eneseteostuseks- ja arenguks
- • ametiauto kasutamise võimalust
- • erinevaid sportimisvõimalusi
- • ametikohale vastavat täiendkoolitust

Kontakt:
Liisi Ling
liisi.ling@laaneharju.ee
677 6325