Puidupingitööline

OÜ Combiwood
Valga maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
08.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Tootmistöölise igapäevaseks tööks on töötamine erinevatel puidupinkidel - sinu panus on oluline toodangu valmistamisel ja pakkimisel.

OÜ Combiwood on Eesti puidutööstusfirma mis alustas tegevust 2004. aastal ja mille põhitegevus on värvitud puitliistude tootmine. Combiwood OÜ-s töötavad inimesed on puiduala asjatundjad, kes omavad aastakümnete pikkust kogemust metsatööstuse ja puidutöötlemise valdkonnas.

- Tootmistöölise igapäevaseks tööks on töötamine erinevatel puidupinkidel - sinu panus on oluline toodangu valmistamisel ja pakkimisel

Nõudmised kandidaadile

- Anna endast teada
- kui Sa oled töökas
- kohusetundlik ja hea rutiinitaluvusega ega pelga tootmistööd. Sul on hea tervis ja füüsiline vorm. Isikuomadused
- milliseid hindame kõrgelt: sõbralikkus
- vastutustundlikus
- täpsus
- iseseisvus

Omalt poolt pakume

- Kaasaegseid töövahendeid
- konkurentsivõimelist töötasu
- väljaõpet juhendaja kõrval
- kollektiivpuhkust suvel ja talvel
- transpordi võimalust Valga linnast töökohale ja tagasi.

Kontakt:
Mikko Pihtje
mikko@combiwood.ee