Kokk

OÜ Saare Hotell
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
11.04.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Restorani a´la carte roogade, grupimenüü ja hommikusöögi ning kohvipauside valmistamine.
CV ja motivatsioonikiri (palume lihtsat motivatsioonikirja, et miks tööotsija soovib tulla Saaremaale tööle) saata e-posti aadressile monika@saarehotell.ee või helistada 5147491, räägin ka vene keelt!
Hotell Saaremaa

- Restorani a´la carte roogade, grupimenüü ja hommikusöögi ning kohvipauside valmistamine

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb varasem kogemus koka ametikohal
- võib olla ka koka õpilane ametikoolist
- kes soovib praktika raames tööd teha.Eesti keele oskus algtasemel - kohapeal saab kindlasti praktikaga keeleoskust arendada

Omalt poolt pakume

- Majutust hotelli juures ja lõunasööki.

Kontakt:
Monika Sooneste
monika@saarehotell.ee
5147491