Kokk

HORECA EDU OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
27.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Toidu valmistamine menüü ja kalkulatsioonide / retseptide järgi.Enda töö organiseerimine ja köögi korrashoid;Kauba tellimine ja vastuvõtt.Töö erinevate vahetustega kohvikutes/restoranides vastavalt endale mugava töögraafiku alusel.

Inimressursiagentuur HoReCa Jobs tegeleb tööjõu rentimisega restoranide, kohvikute ja hotellide jaoks.

- Toidu valmistamine menüü ja kalkulatsioonide / retseptide järgi
- Enda töö organiseerimine ja köögi korrashoid
- Kauba tellimine ja vastuvõtt
- Töö erinevate vahetustega kohvikutes/restoranides vastavalt endale mugava töögraafiku alusel

Nõudmised kandidaadile

- Armastus kokakunsti vastu
- erialane haridus (võib olla omandamisel)
- eelnev töökogemus kokana võib olla ka vähene
- soov ennast erialaselt täiendada
- positiivne ellusuhtumine
- hea pingetaluvus
- hea meeskonnatöö võime
- kohusetundlikkus

Omalt poolt pakume

- Töö vahetustega Tallinna erinevates restoranides ja kohvikutes, on võimalus teha endale mugav ja sobiv graafik
- Tööd erinevates keskkondades, mis loob rutiinivaba töögraafiku ja alati uued, huvitavad väljakutsed
- Horeca Jobs töötab ligi 35 toitlustuskohtadega, meie töötajatel on võimalus saada palju töökogemusi erinevates kohtades.

Kontakt:
Anna Savenkova
info@cook.ee
+37253409518