Lastekaitse vanemspetsialist

Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Harju maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
22.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Laste õiguste ja huvide kaitsmine;perede nõustamine ja teenustele suunamine;juhtumipõhise töö kavandamine ja korraldamine peredega, probleemide lahendamisse sotsiaalvõrgustikku kuuluvate asutuste ja isikute kaasamine;vanemliku hoolitsuseta alaealiste elu korraldamine;perede nõustamine laste kasvatamisega seotud vanematevahelistes vaidlustes.
CV koos motiveeritud avalduse ja haridust tõendava dokumendi koopiaga palume esitada hiljemalt 22. veebruar 2019 e-posti aadressil Regina.Truman@tallinnlv.ee.
Valla- ja linnavalitsuste tegevus.

Kohustused

- Laste õiguste ja huvide kaitsmine
- perede nõustamine ja teenustele suunamine
- juhtumipõhise töö kavandamine ja korraldamine peredega, probleemide lahendamisse sotsiaalvõrgustikku kuuluvate asutuste ja isikute kaasamine
- vanemliku hoolitsuseta alaealiste elu korraldamine
- perede nõustamine laste kasvatamisega seotud vanematevahelistes vaidlustes

Nõudmised kandidaadile

- Iseseisvus
- analüüsivõime
- pingetaluvus ja kohusetunne
- hea suhtlemisoskus
- organiseerimis- ja algatusvõime ning meeskonnatöö oskused

Omalt poolt pakume

- Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- arenguvõimalusi
- täiendkoolitusi
- sõbralikku ja toetavat kollektiivi
- 35 kalendripäeva puhkust.

Kontakt:
Regina Truman
Regina.Truman@tallinnlv.ee