Raamatupidaja

EuroChem Terminal Sillamäe Aktsiaselts
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
28.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

•Igapäevane raamatupidamis- ja maksundusarvestus;• palkade ja maksude arvestus;• maksudeklaratsioonide õigeaegne, nõuetekohane ettevalmistamine ja esitamine;• vahearuannete õigeaegne, nõuetekohane ettevalmistamine ja esitamine;• dokumentide koostamine audiitorile esitamiseks;• statistiliste aruannete koostamine ja esitamine;• korporatiivsete aruannete (MSFO) koostamine;• raamatupidamise dokumentide igapäevane kandmine 1C ja Oracle programmidesse.

Sillamäe sadamas asuv EuroChem Terminal Sillamäe AS on EuroChem Group AG tütarettevõtte, mis on maailma üks suurimaid väetiste tootjaid.

Kohustused

- •Igapäevane raamatupidamis- ja maksundusarvestus
- • palkade ja maksude arvestus
- • maksudeklaratsioonide õigeaegne, nõuetekohane ettevalmistamine ja esitamine
- • vahearuannete õigeaegne, nõuetekohane ettevalmistamine ja esitamine
- • dokumentide koostamine audiitorile esitamiseks
- • statistiliste aruannete koostamine ja esitamine
- • korporatiivsete aruannete (MSFO) koostamine
- • raamatupidamise dokumentide igapäevane kandmine 1C ja Oracle programmidesse

Nõudmised kandidaadile

- Majandus- või finantsalane kõrgharidus
- raamatupidamisalase seadusandluse tundmine
- stressitaluvus
- meeskonnatöö oskus
- kasuks tuleb raamatupidamisprogrammide ja MS Excel tundmine
- töökogemus andmekogudega

Omalt poolt pakume

- Huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
- sõbralikku kollektiivi
- motiveeritavat töötasu
- võimalusi enesearenguks, täiendada oskusi ja saada hindamatut kogemust
- tänapäevaseid töötingimusi.

Kontakt:
Aida.Ionova@eurochem.ee
56927123