Vanglate asekantsleri nõunik

Justiitsministeerium
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
24.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Peamiseks ülesandeks on vanglate valdkonda juhtiva asekantsleri tegevuse nõustamine ja toetamine, vanglate arendamises osalemine ning vanglate osakonna ja vanglate töö koordineerimine.
Ametikoht on tähtajaline kuni asendatava ametniku ametikohale naasmiseni ja asub Jõhvis, Ida-Virumaal.Motivatsioonikirja ja CV palume saata hiljemalt 24. veebruariks 2019. a Justiitsministeeriumi arendus- ja personalitalitusse aadressil personal@just.ee. Kandideerida võib ka personaliotsingu portaali CV-Online kaudu. Lisainfo tel 620 8227 või maarja.raja@just.ee.

- Peamiseks ülesandeks on vanglate valdkonda juhtiva asekantsleri tegevuse nõustamine ja toetamine, vanglate arendamises osalemine ning vanglate osakonna ja vanglate töö koordineerimine

Nõudmised kandidaadile

- Sobivalt kandidaadilt eeldame: • kõrgharidust• piisavaid teadmisi haldusjuhtimisest

Omalt poolt pakume

- • väljakutseid pakkuvat tööd mainekas riigiasutuses
- • toetavaid ja motiveeritud töökaaslasi
- • tasuta sportimisvõimalusi ja erialaseid täienduskoolitusi
- • aastas 35 kalendripäeva puhkust
- • töötasu alates 2400 eurost

Kontakt:
Janne Hallik
janne.hallik@fin.ee
6208131