Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
01.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega klaaskiust valuvormide valmistajale. Töö sisuks on klaaskiust valuvormide valmistamine ja remont.

Oleme eksperdid komposiitkivist vannitoatoodete tootmises - valamud, dušialused ja vannid.25 aastat kogemusi on aidanud meil kasvada tipptasemel vannitoatoodete valmistajaks. Enam kui 95% meie toodangust läheb ekspordiks 12 Euroopa riiki. Täna võib Eumari toodangut näha Jaapanis, Indias, Araabia Ühendemiraatides ja Ameerika Ühendriikides.https://www.eumardesign.com/

- Pakume tööd kogemustega klaaskiust valuvormide valmistajale
- Töö sisuks on klaaskiust valuvormide valmistamine ja remont

Nõudmised kandidaadile

- Eelnev valuvormide valmistamise kogemus.Iseseisva töö oskus.Jooniste ja mõõtude lugemise oskus.Oskus käsitleda erinevaid elektrilisi tööriistu.Hea nägemisteravus.Kohusetunne.Ausus.Tegemist on kiiresti areneva ettevõttega
- on vajalik kõrge pingetaluvus.Kasuks tuleb:Kogemus värvipüstoliga töötamisel.Suudad töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas.Suudad iseseisvalt orienteeruda erinevates olukordades
- lahendada probleeme
- suhelda korrektselt kaastöötajatega.Vene keele oskus suhtlustasandil

Omalt poolt pakume

- Stabiilset töökohta toetavas meeskonnas, pika kogemusega ja kiiresti arenevas ning edukas ettevõttes.
- Eneseteostuse võimalust.
- Stabiilset töökohta ja töötasu.
- Toredaid ühisüritusi ja tähtpäevadel meelespidamist.
- Osalist lõuna hüvitamist.

Kontakt:
Eylin Kuusemäe
eylin.kuusemae@eumar.ee
56644051