Bussijuht

RTX Lines OÜ
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
18.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Reisijate vedamine ja teenindamine regulaarvedudel; reisijate vedamine ja teenindamine tellimusvedudel (k.a rahvusvahelised).

RTX Lines OÜ on pakkunud taksoteenust, transfeere, töötajate ja reisijate vedusid nii autode kui ka bussidega üle 10ne aastat. RTX Lines OÜ on Tulika Takso ja Hansabussi frantsiisipartner Virumaal.

Kohustused

- Reisijate vedamine ja teenindamine regulaarvedudel
- reisijate vedamine ja teenindamine tellimusvedudel (k
- a rahvusvahelised)

Nõudmised kandidaadile

- Sul on tahe töötada bussijuhina
- Sa omad kehtivat D-kat. juhiluba jakutsetunnistust
- Sul on hea tervis
- Sa oled aus
- kohusetundlik ja täpne oma töös
- valdad eesti keelt vähemalt B1 tasemel

Omalt poolt pakume

- Kindlat töökohta arenevas ja kasvavas ettevõttes
- kaasaegset tehnikat
- konkurentsivõimelist palka
- enesetäiendamise võimalust.

Kontakt:
Risto Laeks
rakvere@hansabuss.ee
53417533