Postikuller

Aktsiaselts Eesti Post
Rapla maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
19.02.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Sulle pakub huvi logistikavaldkonnas töötamine ning kullersaadetiste kohale toimetamine kliendile; aktiivne suhtlemine klientidega ja liikuv töö graafiku alusel (E-L); olla osaks meie usaldusväärsest meeskonnast.

Rahvusvaheline logistikaettevõte, mis liigutab pakke ja informatsiooni, teenindades üle Baltikumi ligikaudu kümmet tuhandet äriklienti, kõiki Eesti ning suurt osa Läti ja Leedu inimesi.

- Sulle pakub huvi logistikavaldkonnas töötamine ning kullersaadetiste kohale toimetamine kliendile
- aktiivne suhtlemine klientidega ja liikuv töö graafiku alusel (E-L)
- olla osaks meie usaldusväärsest meeskonnast

Nõudmised kandidaadile

- Täpsus
- kohusetundlikkus
- kiirus
- kasuks tuleb arvuti kasutamise oskus

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet ja kaasaegseid töövahendeid
- lisapuhkust, ühisüritusi, võimalusi sportimiseks ja tervise edendamiseks.

Kontakt:
laima.parik@omniva.ee
58058858