Hooldustöötaja

Sihtasutus Pärnu-Jaagupi Hoolduskodu
Pärnu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
01.03.2019
  • Video küsimus
Töö kirjeldus

Klientidele hooldusteenuse osutamine (sh. toidujagamine, pesupesemine ja ruumide koristamine) ja nende abistamine igapäevatoimingutes. Voodihaigeid kliente ei ole.
B-kategooria juhilubade omamine ja tegevusjuhendaja koolituse läbimine on eeliseks.
Kaelase Kodu on päikesküllane ja hubane kodu dementsussündroomi põdevatele liikuvatele inimestele.Seoses puhkuste perioodi algusega vajame meie toredasse meeskonda täiendavalt hooldustöötajaid.

Kohustused

- Klientidele hooldusteenuse osutamine (sh
- toidujagamine, pesupesemine ja ruumide koristamine) ja nende abistamine igapäevatoimingutes
- Voodihaigeid kliente ei ole

Nõudmised kandidaadile

- Rahulik ja hea suhtleja
- kohusetundlik ja puhtusest lugupidav inimene

Omalt poolt pakume

- Toetavat ja sõbralikku meeskonda, täiendkoolitusi, paindliku töögraafikut, tasuta toitlustamist, vajadusel transporti.

Kontakt:
Eha Vares
kaelasekodu@gmail.com
58189712